Вирушаючи на відпочинок в нову країну – потрібно вивчити всю інформацію заново. Навіть якщо раніше вже були поїздки в Грецію, Єгипет, Туреччину. Адже в Болгарії інша валюта, інші правила митного контролю та інші ціни. Як розібратися, що брати з собою в поїздку, скільки міняти грошей і де це робити – читайте далі.

Зміст:

  1. Що брати з собою на відпочинок до Болгарії?
  2. Що з одягу брати з собою в Болгарію?
  3. Скільки грошей брати в Болгарію?
  4. Чого не можна брати в Болгарію?

Що брати з собою на відпочинок до Болгарії?

Коли складаєте список, перевіряєте, що можна брати в Болгарію, а що ні – варто враховувати сезон, тривалість відпочинку, кількість осіб та інші фактори. Але такі речі як аптечка і засоби особистої гігієни – питання індивідуальне.

Які основні речі, список яких можна скласти заздалегідь? Можна спланувати, що взяти у відпустку до Болгарії з одягу, а також розібратися з грошовим питанням.

Що з одягу брати з собою в Болгарію?

Що брати на відпочинок в Болгарію. Гроші, одяг взимку і влітку.

Влітку в цій країні завжди жарко, так що одяг переважно легкий, а от зимова погода залежить від регіону. Ближче до моря в найхолоднішу пору температура опускається максимум до нульової, а ось в гірській місцевості може бути до -15 градусів.

Як одягаються в Болгарії в цілому? Місцеві жителі дотримуються простого європейського стилю. Повсякденний одяг досить простий і ніхто не вбирається в костюми та вечірні сукні для звичайного походу в бар ввечері.

Що брати в Болгарії влітку

З чого складається список речей в Болгарії влітку? Якщо вирушаєте на тиждень, то для чоловіка буде достатньо такого основного списку:

1. 3-4 пари футболок.

2. 1 легка кофта або сорочка на вечір.

3. 2 пари шортів.

4. 2 пари взуття.

5. Шорти або плавки для пляжу.

Для дівчини список може бути приблизно таким:

1. 3 футболки.

2. 2 пари шортів.

3. 1 купальник.

4. 2 легких повсякденних сукні.

5. 2 пари взуття.

Що брати в Болгарію на літо обов’язково всім, так це головний убір, який підійде до вашого одягу. Днем з непокритою головою перебувати на вулиці буде досить складно. Крім того, потрібно взяти накидку або легку сорочку, щоб сховатися, якщо відчуєте, що можете обгоріти на сонці. І гумові тапочки стануть в нагоді як для походів в душ, так і для пляжу.

Що брати в Болгарію взимку

Вибираючи зимові речі в Болгарію, варто враховувати, що ви напевно підете в гірську місцевість, а не до моря. А значить температура там буде низька, від -10 до -15 градусів. До того ж, всі розваги в таких місцях розраховані на тривале перебування на вулиці, так що варто подбати не тільки про теплий, але і зручний одяг.

Що взяти з собою на гірськолижний курорт в Болгарії? Потрібно взяти зимову куртку і штани з тканини, що не пропускає вітер. А також скласти приблизний список:

1. 2 шапки.

2. 2 флісові кофти.

3. 2 пари рукавичок.

4. Вовняні шкарпетки для відпочинку і відштовхуючі вологу для прогулянок.

5. Термобілизна. Підштаники і тонка кофта під зимовим одягом врятують вас від холоду і при цьому не будуть сковувати рухи.

6. Пов’язка для особи або зручний шарф.

Скільки грошей брати в Болгарію?

Що брати на відпочинок в Болгарію. Гроші, одяг взимку і влітку.

Скільки грошей брати в Болгарію на тиждень – залежить від сезону, типу відпочинку, ваших очікувань і чи збираєтеся ви купувати там сувеніри. Також, варто враховувати те, які послуги вже включені в вашу путівку. Наприклад, якщо в готелі вже є повноцінне харчування – то багато грошей на їжу вам не знадобиться і витрати вже скоротяться. Але навіть якщо харчуватися ви будете за свої гроші, то можна цілком укластися в суму 200 євро на тиждень на людину (з урахуванням покупки невеликих сувенірів).

Що краще брати в Болгарію долари або євро? Національна валюта в країні це «лев» і монета «Стотінка». Але будьте уважні – ввозити її з інших країн заборонено. Оскільки заздалегідь гроші поміняти не вийде – треба брати з собою євро, тому що саме до цієї валюти прикріплений лев.

На великих курортах ви зможете при необхідності розрахуватися в євро, але з відсотками, так що краще все таки поміняти гроші відразу ж по приїзду. Обмінники шукайте в банках.

Чого не можна брати в Болгарію?

Що брати на відпочинок в Болгарію. Гроші, одяг взимку і влітку.

Складаючи список речей, які потрібно взяти з собою, вивчіть інформацію про те, що не можна брати в Болгарію. Як уже згадувалося вище – не можна ввозити місцеву валюту з іншої країни. Вірніше, можна, але вам потрібно буде її декларувати, а це зайві проблеми. Набагато простіше знайти обмінники вже після прильоту.

Якщо вирішите брати з собою для економії такі дрібниці, як кава і сигарети – пам’ятайте про розумні обсяги. Для кави це 500 г, а для сигарет 200 шт. або ж 250 г тютюну.

Що заборонено провозити в Болгарію? Всі ті ж речі, з якими не пропустять на кордоні будь-якої іншої країни: газові балончики та аерозолі, ножі та гострі предмети, медикаменти, що вимагають рецепт. А також продукти у великих обсягах або без заводської упаковки.

А як ви збираєте речі у відпустку? Робите все в останній момент або заздалегідь складаєте список?

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Поки оцінок нема)
Loading...

Залишити коментар

Введіть свій коментар
Будь ласка, вкажіть тут соє ім'я